Plébániánk állandó programjai

Ezen az oldalon plébániánk rendszeres eseményeiről található egy rövid ismertető. A pontos időpontokról, további programokról, illetve az esetleges programváltozások a kezdőlapon található részletes információ. A heti aktuális programok az adott héten kiadott Egy Jó Szó hátoldalán is megtalálhatók.
Imacsoport
Az imacsoport keddenként tartja összejövetelét a hittanteremben az esti mise után.
Rózsafüzér
A rózsafüzér társulat csoport közös imádságára szerdánként kerül sor a templomban az esti misék előtt 1 órával. A titokcserét minden hónap első szombatján tartjuk a templomban az esti szentmise előtt 1 órával.
Utolsó vasárnapi szentségimádás
Minden hónap utolsó vasárnapján csendes szentségimádást tartunk délután 3 órától az esti szentmiséig a plébániatemplomban hazánkért és a születendő gyermekekért.
Első csütörtöki szentségimádás
Minden hónap első csütörtökjén szentségimádást tartunk az esti szentmise után a plébániatemplomban a papokért és papi hivatásokért.
Családos vasárnap
Minden hónap második vasárnapján 16 órától gyűlünk össze a Ferences Szegénygondozó Nővérek rendházában. A programban közös ima, éneklés, a gyermekeknek játék, a szülőknek rövid előadás és beszélgetés szerepel. Minden családot sok szeretettel hívunk és várunk.
Ministránsfoglalkozás
Ministránsfoglalkozás szombat délutánonként a sekrestyében 16 órai kezdettel.
Gitáros ifjúsági szentmise
Gitáros ifjúsági szentmisét az iskolai tanévben minden hónapjának első vasárnapján 9 órakor tartunk.
Nagyböjti keresztút
Péntekenként fél órával az esti szentmisét megelőzően keresztúti ájtatosságot végzünk a plébániatemplomban.
Májusi litánia
A Szűzanya tiszteletére egész hónapban az esti szentmiséket megelőzően negyed órával májusi-Loretto-i litániát végzünk.
Októberi rózsafüzér
A hónap minden napján fél órával az esti szentmisét megelőzően rózsafüzér imádágot végzünk a plébániatemplomban.

Összes: 380071
Hónap: 5174