Kedves látogató!

Isten hozta a siófoki Sarlós Boldogasszony plébánia honlapján! Lépjen be, tekintsen be plébániánk életébe!

Egyházközségünk életével kapcsolatos tevékenységeinkről, eseményeinkről mindenkit igyekszünk értesíteni, hogy megvalósulhasson köztünk, amit Jézus imában kért: "Legyetek mindnyájan egyek!" (Jn 17, 21).

Plébániánk aktuális programjai, a fontosabb hirdetések, valamint a honlappal kapcsolatos újdonságok már itt a kezdőképernyőn elérhetők.

Ezúton szeretnék köszönetet mondani Horváth Tamás atyának, aki siófoki káplánként elindította ezt a honlapot, és idejét, erejét nem kímélve szerkesztette, amíg a hivatása Siófokhoz kötötte.

Szeretettel a szerkesztők nevében:

Müller Tamás
(Utolsó frissítés: 2
010. június 27.)

Hírek, hirdetések

2010.06.27

Imacsoport
Jún. 29. kedd, 19:30 Hittanterem
Rózsafüzér
Jún. 30. szerda, 18:00 Plébániatemplom
Első csütörtöki szentségimádás
Papokért és papi hivatásokért
Júl. 1. csütörtök,
esti szentmise után
Plébániatemplom
Gitáros ifjúsági szentmise Júl. 4. vasárnap, 9:00 Plébániatemplom

2010.06.18
Nyári miserend

A szentmisék rendje június 26-tól, szombattól kezdve a nyári időszakban a következőképpen alakul.
- Plébániatemplom: hétfő-szombat 7, 19,
vasárnap 8, 9, 10, fél 12, 19.
- Szépvölgyi úti templom: vasárnap 9.
- Széplaki templom: szombat 20, vasárnap 10.
- Darnay téri templom: szombat 18, vasárnap 8.

2010.05.12
Egyházmegyei Ifjúsági Találkozó

A Kaposvári Egyházmegye ifjúsági találkozót szervez. Mottó: "De ki az én felebarátom?" A találkozó július 2-3-án lesz Segesden. Részletes információk és a program itt található.

Újdonságok a honlapon

2010.06.27
Egy Jó Szó - Évközi 13. vasárnap

A honlapra felkerült az Egy Jó Szó évközi 13. vasárnapi száma. A korábbi számok megtalálhatók az archívumban.

2010.06.15
Új fényképalbumok

Honlapunkra felkerültek az elmúlt hónap eseményeiről készült fényképek: zenés szentmise Széplakon, úrnapi körmenet, bérmálás. A 2010-ben történt eseményekről készült összes fotóalbum itt tekinthető meg.